Dobrý den,
zveme srdečně všechny zájemce na porovnání našeho tenisového umu, výkonnosti a také k příjemně prožité sobotě v nádherném klidném sportovním prostředí.
Startovné neměnné s předešlými turnaji tzn. 150,- kč na jednotlivce, v ceně občerstvení z udírny, systém ,, kdo co urve, to má, Důvodem je absence dřívějších proviantních velmistrů , kteří se organizaci stravování plně věnovali.
Dále potřebujeme nahlásit, kolik kdo předpokládá, že udělá piv anebo jiných nápojů tak, abychom nebyli v okolí pomluveni za nepohostinnost a všeho bylo dostatek.
Poháry samozřejmě budou, maximální počet týmů je stanoven na 8 a systém je takový, že kdo se dřív napíše zde, buď sám nebo prostřednictvím druhé osoby, řadí se postupně až do naplnění konečného počtu účastníků.
Začátek turnaje, přihlašování týmů od 8,15- 8,30 a hned se začne hrát, ať nejsou zbytečné prostoje.
Omlouvám se pokud za čas uvedený nahoře (nějak mi to blbne)
Mějte se hezky, na všechny se těšíme.
„OCH“

Výsledky

vysledky_05-2016

 

 


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/macula.cz:/php_sess_data/macula.cz:/www/macula.cz-tmpdir:/var/www/web5/macula.cz:/var/www/web2/macula.cz) in /www/macula.cz/tenis.macula.cz/wp-includes/functions.php on line 2101